Razpored tekem

RAZPORED TEKEM 1.KROG

 Luka Koper II  Piran sreda 27.09.2017 OŠ Koper 20:30
 ATK Grosuplje II  Novo mesto četrtek 28.09.2017 OŠ L.Adamiča, Grosuplje 18:30
 Logatec  Fly team sreda 27.09.2017 ŠD Logatec 18:30

 

RAZPORED TEKEM 2.KROG

 Formula Formis III  Swatycomet Zreče I četrtek 05.10.2017 VŠD Hoče 17:00
 Mežica  ŽOK Maribor torek 03.10.2017 ŠD Mežica 18:30
 Črna  Korvolley B četrtek 05.10.2017 OŠ Črna 19:00
 SIP Šempeter :Swatycomet Zreče II sreda 04.10.2017 ŠD OŠ Šempeter 20:30
 Kajuh Šoštanj  ŽOK Sobota sreda 04.10.2017 ŠD Šoštanj 19:00
 Uniforest  Prevalje II sreda 04.10.2017 OŠ Prebold 18:00
 KLS Ljubno  Celje sreda 04.10.2017 OŠ Ljubno ob Savinji 19:00
 Domžalske mašine  Aquawatt Žirovnica sreda 04.10.2017 OŠ Ihan pri Domžalah 19:30
 ŽOK Triglav Kranj II  Bled-Jesenice sreda 04.10.2017 ŠD Zlato polje, Kranj 19:00
 Krim PIRNAR doors I Piran četrtek 05.10.2017 OŠ Vrhovci, Ljubljana 18:00
 ATK Grosuplje II KOSTAK  ELMONT četrtek 05.10.2017 OŠ L.Adamiča, Grosuplje 18:30
 Luka Koper mlade Neptun Kanal sreda 04.10.2017 OŠ Koper 20:30
 Fly team Vital Ljubljana I pon. 02.10.2017 OŠ Kolezija, Ljubljana 18:00
 Vital Ljubljana III  ŽOK Šentvid Žlindra torek 03.10.2017 OŠ Kolezija, Ljubljana 19:00

 

RAZPORED TEKEM 3.KROG

 ŽOK Maribor  Swatycomet Zreče I sreda 11.10.2017 Tel. pod V tribuno, LV, Maribor 18:00
 Črna  Braslovče četrtek 12.10.2017 OŠ Črna 19:00
 SIP Šempeter  Svolley Vuzenica sreda 11.10.2017 ŠD OŠ Šempeter 20:30
 ŽOK Sobota  Prevalje sreda 11.10.2017 OŠ II., Murska Sobota 19:30
 Prevalje II  ŽOK GSV Zava Ptuj sreda 11.10.2017 ŠD Prevalje 18:30
 ŽOK Ljutomer  KLS Ljubno sreda 11.10.2017 ŠD ŠIC Ljutomer 20:00
 Domžalske mašine  ŽOK Triglav Kranj II sreda 11.10.2017 OŠ Ihan pri Domžalah 19:30
 ŽOK Triglav Kranj  Piran četrtek 12.10.2017 ŠD Zlato polje, Kranj 17:30
 ATK Grosuplje II  ATK Grosuplje četrtek 12.10.2017 OŠ L.Adamiča, Grosuplje 18:30
 Neptun Kanal  Krim PIRNAR doors sreda 11.10.2017 ŠD Kanal 20:00
 Calcit Volley II  Fly team sreda 11.10.2017 OŠ T. Brejca, Kamnik 20:30
 ŽOK Škofja Loka  ŽOK Šentvid Žlindra torek 10.10.2017 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka 19:00

 

RAZPORED TEKEM 4.KROG

 ŽOK Maribor  Braslovče sreda 18.10.2017 Tel. pod V tribuno, LV, Maribor 18:00
 Korvolley A  Svolley Vuzenica sreda 18.10.2017 Gimnazija Sl.Gradec 18:30
 Prevalje  ŽOK GSV Zava Ptuj sreda 18.10.2017 ŠD Prevalje 18:00
 ŽOK Ljutomer  Luka Koper sreda 18.10.2017 ŠD ŠIC Ljutomer 19:00
 Domžalske mašine  ŽOK Triglav Kranj četrtek 19.10.2017 OŠ Ihan pri Domžalah 17:30
 ATK Grosuplje  Ankaran Hrvatini četrtek 19.10.2017 OŠ L.Adamiča, Grosuplje 18:30
 Fly team  Krim PIRNAR doors četrtek 19.10.2017 OŠ Vrhovci, Ljubljana 18:00
 ŽOK Škofja Loka  Nova KBM Branik II četrtek 19.10.2017 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka 19:00
Share this article with friends